Izba Zasłużonych Teutończyków

Przez prawie 7 lat przez Teutonię przewineło się kilka tysięcy osób. Tylko mała część z nich odcisneła na niej swoje piętno, a kilkanaścioro zasłużyło sobie, aby wspominać ich aż do końca Teutonii.

Temu właśnie ma służyć Izba Zasłużonych Teutończyków, reaktywowana już bodaj po raz trzeci. Przybliżeniu młodszym Teutończykom starszych generacji, ale także nagrodzeniu tych, ktorzy odeszli już, bądź są jeszcze aktywnymi Teutończykami i mogą dawać przykład swoją postawą i zaangażowaniem.

Po raz pierwszy dzielimy Izbę Zasłużonych Teutończyków. Teutonia tak się rozrosła że nie sposób zmieścić wszystkich koło siebie, nie sposób pomieszać tych z cesarstwa, z pierwszego królestwa, z drugiego królestwa, z Marchii, a nawet z.... Sardamacji.

Wybór Teutończyków, którzy się tu znajdują i znajdą nie jest dziełem przypadku. Nie jest też wyborem obiektywnym, może zasługuje jednak chociaż na miano intersubiektywnego. Dokonując go starałem sić nie kierować osobistymi sympatiami i animozjami, jeśli mi sić to nie udało, to proszę pisać, postaram się uwzględnić wszystkie uwagi.

Jeśli kogoś tu brakuje to nie koniecznie na skutek mojej złej woli - bardzo możliwe że po prostu nie nadesłał swojego biogramu. Kiedy to zrobi - drzwi Izby staną przed nim otworem. Czekamy.

Generacja I
Generacja II
Generacja III
Generacja IV

Jakob, Regent Królestwa 29 marca 2010 r.

Przydatne informacje i odnośniki

Informacje

  • 01-08-2021
  • 6579 dzień istnienia Teutonii
  • Profil Teutonii w DSG: P00002