Manifest Teutoński

Jedna Teutonia,
Jeden Naród,
Jeden Król!

A wokół pełno wrogów, od tysięcy lat czyhających na zdobycze dumnego Teutońskiego Ludu, począwszy od zaborczych feudałaów poprzez zdrajców Narodu, a na chciwych gellońskich bandytach skończywszy.

To piękna choć niespokojna kraina, gdzie codzienne życie przeplata się z legendą dni przeszłych. Żyje tu lud bitny, mężny i honorowy, który tradycję i rodzime wartości kultywuje w najdrobniejszej nawet codziennej sprawie. Właśnie na tej ziemi, w każdym teutońskim domu Teutonizm to pilnie strzeżona relikwia w skarbcach dzielnych teutońskich serc.

Nasze konserwatywne społeczeństwo nie uznaje kompromisów ani rozmieniania się na drobne, gdy na szali leży dobro Ojczyzny i Narodu. Prowadzeni przez Cesarski Ród Harmeliuszowsko?Hergolienowski, w których żyłach płynie niezmącona od pokoleń krew Potężnego Hergoliena Wielkiego, tak jak kiedyś On, tak My dziś skomasowaną mocą Zjednoczonego Narodu Teutońskiego zmiażdżymy wszystkich tych, którzy nieproszeni wkroczą swoimi brudnymi buciorami na teutońską ziemię i ośmielą się wyciągnąć rękę po to co Nasze ? TEUTOŃSKIE!

Tu, pośród podniebnych szczytów, My, Teutończycy ? nadajemy nowy wymiar pojęciom takim jak ksenofobia, nacjonalizm i szowinizm! Racjonalnie odróżniamy ich prawdziwe znaczenie od bajek przypisywanych przez słabych gellońskich szubrawców czających się tchórzliwie w zaroślach. Nieważne bowiem czy chłop czy arystokrata, każdy prawdziwy Teutończyk co dzień wypatruje zagrożenia ze strony Wrogów Narodu, niczym strażnik na zamkowych murach. Każdy z nich stanie ramię w ramię, na reducie własnego honoru i rozniesie wraże siły niczym gnój po polu ? bez względu na to jak będą liczne.

Widmo krąży po v-świecie - widmo gelloństwa. Parszywy swąd tego bezeceństwa roznosi się w partiach lewicy i prawicy, organizacjach, urzędach, miejscach publicznych i toaletach komunalnych, rozsiany niczym zaraza po najdalszych zakątkach wirtualnego świata. My, Teutończycy, zjednoczeni pod Lwem dumnie stąpającym na płótnie sztandaru, poniesiemy krwawą żagiew na przeciw tym niegodziwościom.

Jeśli zatem masz na tyle ikry by pośród spisków i korupcji, u boku teutońskich braci i sióstr, u boku prawdziwych Bojowników o Teutonizm, powiedzieć gelloństwu i represjom stanowcze NIE - Królestwo Teutonii jest miejscem dla Ciebie!

Spisane w Zielnyborze przez JKW Michaela von Liechtensteina i JKM Łukasza Augusta, dwudziestego czerwca dwa tysiące dziewiątego roku.

Przydatne informacje i odnośniki

Informacje

  • 01-08-2021
  • 6579 dzień istnienia Teutonii
  • Profil Teutonii w DSG: P00002